קפלצ'ו במילוי סלק וגבינה

LV8NVVRKA7
 • 35.00
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
משלוח חינם מעל ₪500.00
פסטה עבודת יד במילוי סלק וגבינה.
משקל מארז 350 גרם

 • זמן אספקה ותנאי רכישה


  דמי משלוח
  מינימום הזמנה למשלוח עד הבית- 200שח.
  ביצוע הזמנה על ידי הלקוח מבוצע דרך האתר של פרש פסטה. www.freshpasta.co.il
  איזורי חלוקה עדכניים : מהצפון ועד ראשון לציון. פירוט איזורים מלא בעת הכנסת הפרטים שאישיים בעגלת הקניות וחיפוש כתובת.
  בנוסף למחירי המוצרים יחויב הלקוח בדמי משלוח בסך 30 ש"ח בגין אספקת מוצרים בסך כולל של עד 500 ש"ח למען המבוקש במסגרת הזמנה אחת. דמי המשלוח בגין אספקת מוצרים כאמור, בסך כולל של מעל ל- 500 ש"ח יהיו בסך 0 שח בלבד (חינם).

  - דמי המשלוח יקבעו סופית בהתאם לסכום הקניה לתשלום ביום אספקת המוצרים, כך שככל שסכום הקניה בפועל יפחת מ- 500 ש"ח מכל סיבה שהיא ולרבות בשל חוסר במוצרים ו/או קיומם של מבצעים וכד', יחויב החשבון בדמי משלוח בסך 30 שח בנוסף לסכום הקניה.

  - מובהר כי לקוח שתואם עמו משלוח ולא היה בביתו במועד שתואם עמו, יחויב בדמי משלוח מלאים בגין משלוח חוזר, בנוסף לדמי המשלוח בהם חויב (אם חויב), בהתאם לתעריפים הקבועים באתר, וזאת גם אם המשלוח המקורי הינו ללא דמי משלוח או בהטבה בדמי משלוח.

  - לעיתים האספקה לבית הלקוח תתבצע ע"י שירות משלוחים חיצוני אשר אזורי האספקה שלו שונים מאזורי האספקה של פרש פסטה פרימיום פקטורי. במידה וההזמנה בוצעה מחוץ לאזורי האספקה של נותן שירותי המשלוחים, ספק המוצרים ייצור קשר עם הלקוח לצורך ביטול ההזמנה וזיכוי הלקוח בגינה. פרש פסטה פרימיום פקטורי ו/או הספקים לא יהיו אחראים כל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרמו כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתם.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  - במקרה שתתגלה אי התאמה של המוצרים בעקבות הבדיקה הנ"ל או במקרה אחר של חוסר שביעות רצון מצד הלקוח לעניין המוצרים המסופקים, על הלקוח להודיע על כך, למוקד שירות הלקוחות בתוך 24 שעות לאחר מועד האספקה. מוקד שירות לקוחות יתאם עם הלקוח את ההשלמה/ההחלפה/ההחזרה של המוצר/ים ו/או את החיוב/הזיכוי הכספי של הלקוח, לפי העניין וככל שמתחייב על פי כל דין. החזרת מוצרים אשר אינם פסידים (מתקלקלים או מתכלים) ניתן להחזיר תוך 14 יום מקבלתם באריזה המקורית ו/או בהתאם להוראות החוק.
  - ניתן לבטל הזמנה עד 14 ימים מיום ביצוע העסקה. ביטול הזמנה יעשה באמצעות בטלפון למוקד, באתר (באמצעות ערוץ "צור קשר") ובאמצעות וואטסאפ בטלפון 054-9652653.
  לקוח רשאי לבטל הזמנה ו/או לשנות אותה לכל המאוחר עד 5 שעות לפני מועד האספקה המתוכנן של ההזמנה
אלרגנים: מכיל חלב, בצים, גלוטן.
עלול להכיל: שומשום, אגוזים (ערמונים, קוקוס), בוטנים, חרדל, 
x

#{title}

#{text}

#{price}